باورسازان سپهر پژوه در آبان ماه سال 96 با نام باورسازان ایرانی با مدیریت مهندس سپهر آقاحسینی فعالیت های تولید محتوای خود را ابتدا با پکیج تغییر باورها در کمتر از 60 ثانیه آغاز کرد که در مدت کوتاهی توسط گروه زیادی از هموطنان و فارسی زبانان در سراسر دنیا مورد استقبال بی سابقه قرار گرفت. باورسازان همواره با تکیه بر تواناهایی ضمیرناخودآگاه و ذهن خودآگاه انسان تلاش نموده که خرد جمعی جامعه ی انسانی به ویژه جامعه ی ایران، افغانستان و تاجیکستان را بهبود ببخشد و آن ها را در راستای از بین بردن باورهای غلط و اشتباه خود و همچنین ایجاد باورهای مثبت و سازنده در جهت ساخت یک زندگی سالم (هم از بعد روحانی و جسمانی) و هم بعد ثروت یاری نماید.

پس از معجزه ی پکیج تغییر باورها در ایجاد تغییر و دگرگونی در زندگی افراد جامعه، این بار مهندس آقاحسینی بهمراه گروه خود تصمیم می گیرد که به صورت رسمی فعالیت های خود را گسترش دهند و در این راه تلاش شایان و فراوانی شد.

سرانجام در بهار 1398 شرکت باورسازان سپهر پژوه رسما فعالیت های خود را آغاز کرد و اقدام به تولید پکیج های آموزشی در زمینه های آموزش زبان های خارجی، آموزش های اقتصادی، موفقیت فردی و سازمانی و بررسی قوانین جهان آفرینش و عرفان های مثبت، نموده است.

شایان ذکر است که تمامی محصولات تولید شده به شرکت باورسازان سپهر پژوه تعلق داشته و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.